“Criminal Perfume, parfümlerini Avrupa standartları kalitesinde, her bütçeye uygun şekilde üreterek Dünya'ya pazarlıyor.”

 

Yüzlerce şubesi ve çalışanlarıyla ihracat yaptığı bölgelerde mağaza zincirleri olan Criminal Perfume, 2009 yılından bu yana parfüm sektöründe faaliyet gösteriyor. Türkiye’de bu sektörün yeni konuşulmaya başladığı yıllarda doğan bu girişimin hikayesi ise kullandığı esanslarda saklı.

Ürettiği parfümlerle her sene binlerce kişinin ruhuna dokunan kokular üreten Criminal Perfume, Tekirdağ Çerkezköy'deki üretim tesisinde her sene binlerce şişe parfüm üretiyor. Orta Doğu’dan Avrupa’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyaya hitap eden marka “parfümün evrenselliği” prensibi ile yaratıcı, araştırmacı ve avrupa standartlarında üretim yapıyor.

Criminal Perfume, yenilikçi kreasyonları ve rekabetçi ürün gamı ile global bir parfüm markası olma yolunda güçlü adımlarla ilerlemekte ve bu bağlamda başta Avrupa kıtası olmak üzere birçok kıtaya ihracat yapma başarısını göstererek, tedarik zincirini genişletmeye devam etmektedir. Sağlık Bakanlığı izinlerine tabi olarak gerçekleştirilen üretimleri ISO 22716:2007 GMP (İyi Üretim Uygulamaları) ile hijyen ve kaliteden asla ödün vermeden ithal esansları IFRA’ya (Uluslararası Esans Birliği’ne uygun standartlarda) uygun bir şekilde hazırlanıp, tam donanımlı laboratuvarında organoleptik, fiziksel ve kimyasal testlerden (Saflık Testi GC_MS Cihazı) geçirilerek satışa arz edilmektedir. Müşteri memnuniyet ve beklentisini daima yüksek tutarak kurgulanan marka vizyonunda öncelikli temel ilke kalite anlayışıdır. Bu doğrultuda marka bünyesinde, Müşteri Memnuniyeti ISO 10002:2004 Kalite Standardı’na göre geri dönüşler büyük titizlikle incelenmekte ve raporlanmaktadır. Criminal Perfume, geçmişten geleceğe uzanan deneyimi, daima yüksek kaliteyi hedefleyen ve sürekli gelişime açık olan Ar-Ge anlayışı ile sektöründeki yolculuğuna yeni koku trendleri ile sizleri buluşturarak devam etmeyi sürdürecektir.

Sunduğu bayiilik imkanlarıyla Franchise’lerını A’dan Z’ye destekleyen Criminal Perfume, ''anahtar teslim şube'' imkanlarıyla girişimcilere yeni kapılar açıyor. Makul yatırımlı bir iş modeli sunuyor.

Sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme ile yoluna devam eden Criminal Perfume Türkiye’de AVM’lerde ve dijital platformlarda, yurt dışında ise Avrupa ülkelerindeki şube sayısını artırmayı hedefliyor.

Vizyonumuz;

Kullanıcı mutluluğunu sağlayan ürünlerle Türkiye'de Lider ve Dünyada en çok tercih edilen yerel marka olmak.

Misyonumuz:

Tüketicilerimize sağlıklı, kolay ulaşılabilir ve kaliteli ürünleri yüksek hizmet anlayışı ile uygun fiyata sunmak.

Çalışanlarımız ile fikir özgürlüğü, prensipli ve özgün çalışma kriterleriyle birbirimizin deneyimlerinden faydalanarak ekip çalışmasını etkin kılmak.

Distribütörler ve bayilerle geniş bir pazarlama ağı kurarak, paydaşlarımıza yüksek fayda sağlamak.