İade koşulları

Aksi belirtilmedikçe tüm ürünler üreticinin garantisi altındadır.

İade koşullarının geçerli olabilmesi için lütfen kargoyu teslim ederken ürünü kontrol edin.

Hasar gördüğünüzde, bir kayıt tutun ve ürünü almayın.

Üründe herhangi bir değişiklik yapılması, ürünün deforme olması veya ürünün orijinal tasarımının bozulması garanti kapsamında değildir.

 

 

 

Ürün İade Politikası

6502 sayılı yasa uyarınca mağazalardan satın alınan ürünler için herhangi bir geri ödeme yapılmaz. 30 gün içinde kullanılmayan ve ambalajı hasar görmeyen ürünler değişebilir.

 

Ürün iadesi kabul edilmemektedir, satın almış olduğunuz ürünleri değişim hakkınız bulunmaktadır.

Satın aldığınız veya sevmediğiniz ürünlerin teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde web sitemizdeki merkez ofis telefon numaramız aracılığıyla bizimle iletişime geçmelisiniz. Hasarlı, ambalajsız ve kullanılmış ürünler için değişim kabul edilmeyecektir.

 

 Değişim veya iade talepleri için:

Kargo firması, tarafımızdan ödenecek fatura / bilgi makbuzunun altındaki açıklama alanında taleplerinizi belirterek taleplerinizi aşağıdaki adrese iletebilirsiniz.

Fatura / bilgi makbuzu altındaki bilgiler gönderilecek ürünün bilgilerini, ürün değişim / geri ödeme talebinin değiştirilmesini ve belgeyi ürünle birlikte içermelidir.

Ürün iade ve değiştirme gereksinimleri olarak; 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, başvurular esastır.